Feropol s.r.o.

Informácie o firme

Spoločnosť Feropol s.r.o.bola založená v decembri 1996 ako spoločnosť s ručením obmedzeným.

V prvej fáze nášho vývoja sme dodávali na trh materiály zo zliatin hliníka, medi ale aj širokú škálu prevažne nástrojových ocelí.

Za účelom skvalitniť naše služby sme sa v roku 2004 rozhodli špecializovať iba na neželezné kovy. Výrazne sme rozšírili sortiment a skladové zásoby týchto materiálov a vďaka tomu môžeme na Vaše objednávky reagovať veľmi rýchlou dodávkou. Dnes je teda u nás možné zakúpiť široký sortiment hutníckych materiálov na obrábanie zo zliatin hliníka a medi, mosadze a bronzu. Dodávané materiály samozrejme režeme na požadované rozmery na našich pílach, takže môžete obdržať už polotovary priamo použiteľné do výroby. Tvarové diely režeme na vodnom lúči. V roku 2009 sme sa začali zaoberať presným sústružením a frézovaním na vlastných strojoch.

V roku 2006 sme sa presťahovali do nových priestorov na Bystřičke, ktoré nám umožňujú ďalej zvyšovať kvalitu našich služieb a taktiež rozširovať skladové zásoby.

Zárukou konštantnej kvality je pre Vás tiež zavedený a certifikovaný systém manažérstva kvality ISO 9001:2015, ktorý naša spoločnosť úspešne zaviedla v roku 2003.